16 Квітня, 2022 р., 11:02
У Плахтіївській сільській раді відбулась екологічна толока
08 Квітня, 2022 р., 15:08
     Атестація педагогічних працівників – це важливий етап діяльності закладу освіти. За результатами атестації визначаються відповідність педагога займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюються кваліфікаційні категорії та педагогічні звання. З метою стимулювання цілеспрямованого підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, зростання їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи 8 квітня 2022 року у відділі освіти, культури, молоді та спорту Плахтіївської сільської ради відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня. Засідання проходило у дистанційній формі ZOOM-конференції. Але це не вплинуло на ефективність роботи. Педагоги, що атестувалися у 2021/2022 н.р., ознайомили членів атестаційної комісії з власними напрацюваннями в міжатестаційний період.
28 Березня, 2022 р., 14:10
Проєкт «Мамо, я бачу війну» – це колекція-колаж робіт дітей з України та всього світу! За допомогою технології блокчейн організатори мають на меті показати та зберегти в історії ті різноманітні почуття та емоції, що відчували діти у цей страшний час, – від страху і розпачу до надії та віри в перемогу. Створений маніфест-колаж із дитячих малюнків про війну в Україні залишиться назавжди в мережі Інтернет за допомогою технології NFT.
17 Березня, 2022 р., 11:17
17 березня 2022 року у режимі zoom-конференції відбулося позачергове засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Плахтіївської сільської ради. На засіданні розглядалось питання щодо листів МОН №1/3454-22 від 15.03.2022 "Про перенесення атестації педагогічних працівників у 2022  році" та ДОН ООДА №816/01-32/2-22 від 16.03.2022 "Про атестацію педагогічних працівників у 2022 році".
14 Березня, 2022 р., 16:45
Надєждинський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів
17 Лютого, 2022 р., 17:00
17 лютого 2022 року у закладах загальної середньої освіти Плахтіївської сільської ради пройшли Всеукраїнські уроки з медіаграмотності. Ця ініціатива – частина невідкладних заходів з консолідації українського суспільства, що були затверджені Указом Президента Володимира Зеленського.