11 Травня, 2021 р., 17:34
 Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Плахтіївської сільської ради 11 травня 2021 року відбулась нарада директорів ЗЗСО. Нараду проводили начальник відділу освіти, КМС Плахтіївської сільської ради Майя Леонтіївна Назаренко та головний спеціаліст відділу освіти Тетяна Сергіївна Небога. На порядку денному були розглянуті такі питання:
23 Квітня, 2021 р., 15:12
           23 квітня 2021 року відбулись установчі збори створення Молодіжної ради Плахтіївської сільської ради. Кількісний склад Молодіжної ради визначено установчими зборами строком на два роки та сформовано шляхом рейтингового голосування. Головою Молодіжної ради було обрано Небогу Олександра Віталійовича, заступником МР - Романець Марію Миколаївну, секретарем МР - Малюк Аліну Русланівну. Члени Молодіжної ради активно брали участь в обговорені пріоритетних завдань, кожен висловлював власну думку щодо удосконалення роботи Молодіжної ради.       Таким чином були визначені пріоритетні завдання Молодіжної ради:
19 Квітня, 2021 р., 15:24
       З кожним роком проблема збереження довкілля стає все більш актуальною. З метою виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, у Плахтіївській сільській раді  17 квітня було організовано та проведено акцію «За чисте довкілля». Відділ освіти, культури, молоді та спорту Плахтіївської сільської ради та підпорядковані  заклади освіти  й  культури активно долучилися до акції. Упорядковування та приведення до належного естетичного стану території в нашій громаді та довкіллі – це обов’язок кожної людини. Це ознака нашої культури та свідомий обов’язок громадськості. Давайте долучатися до заходів благоустрою не лише під час проведення подібних акцій. А головне, дотримуватись всім відомого вислову: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».
09 Квітня, 2021 р., 13:55
          08 квітня 2021 року на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту  відбулася  нарада керівників Будинків культури під керівництвом Назаренко М.Л., начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Плахтіївської сільської ради.
08 Квітня, 2021 р., 11:25
     З метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу 07 квітня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня  відділу освіти Плахтіївської сільської ради.
07 Квітня, 2021 р., 16:40
      07 квітня 2021 року на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту  відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти під керівництвом Назаренко М.Л., начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Плахтіївської сільської ради.
07 Березня, 2021 р., 21:55
Нарада керівників закладів загальної середньої освіти Плахтіївської сільської ради