Вітання

22 Червня, 2022 р., 11:38
Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, смерть та руйнування.
19 Червня, 2022 р., 09:08
Шановні працівники фермерських господарств !
19 Червня, 2022 р., 09:05
Життя та здоров'я людини є найбільшою цінністю. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика. Праця нелегка, відповідальна, бо крім знань, потребує мужності і людяності, великих душевних і фізичних сил.
15 Лютого, 2022 р., 11:50
Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктів в інших державах, шановні члени сімей загиблих, ветерани війни, миротворці! 15 лютого — День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день не випадковий. Він приурочений до річниці виведення військ з Афганістану.
19 Січня, 2022 р., 07:35

06 Січня, 2022 р., 08:00
Сьогодні святкує свій День народження чудова, приємна людина,  заступник сільського голови Плахтіївської сільської ради