30 Серпня, 2021 р., 14:00
30 серпня 2021 року в приміщенні Плахтіївського Будинку культури відбулась перша серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Плахтіївської сільської ради, де було обговорено основну тему «Освіта в громаді: виклики сьогодення та пріоритетні завдання на 2021/2022 навчальний рік».
09 Липня, 2021 р., 15:34
   9 липня 2021 року відбулось засідання робочої групи щодо створення 2-тижневого меню для ЗДО, у якому взяли участь медичні сестри  закладів дошкільної освіти Плахтіївської сільської ради . У ході роботи були обговорені питання щодо розроблення примірного двотижневого меню для харчування дітей, урізноманітнення страв. У меню буде збільшено кількість фруктів та м’яса в раціоні, обмеження, солі, цукру, жирів рослинного та тваринного походження, виключення перероблених, консервованих продуктів тощо.  Члени робочої групи прийшли до висновку, що необхідно формувати культуру харчування не тільки в школі, але й в родині.
07 Липня, 2021 р., 15:30
   7 липня 2021 року відбулось засідання робочої групи щодо створення 4-тижневого меню для харчування школярів, у якому взяли участь медичні сестри ЗЗСО Плахтіївської сільської ради. У результаті роботи групи було складено зразок меню для дітей. У меню шкільних їдалень з’являться традиційні українські страви, популярні страви різних кухонь світу, а також безглютенові позиції. Зміни меню пов’язані з тим, що в Україні з 1 січня 2021 року почали діяти нові санітарні правила і норми,  що передбачають зменшення споживання цукру та солі. Зокрема із норм харчування були виключені кондитерські вироби, адже вони містять велику кількість цукру та трансжирів. У нових нормах обмежується споживання соків через вміст у них значної кількості цукру. До нових норм не увійшли консерви (м'ясні, рибні, овочеві) через високий вміст солі та можливу наявність консервантів, споживання хліба та картоплі зменшено. Натомість новими нормами харчування передбачено збільшення споживання молока та кисломолочних продуктів, круп, бобових.   Члени робочої групи прийшли до висновку, що необхідно формувати культуру харчування не тільки в школі, але й в сім'ї.
01 Липня, 2021 р., 15:40
Пріоритетним напрямком державної політики є забезпечення здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил шляхом організації якісного, повноцінного та безпечного харчування під час освітнього процесу.
24 Травня, 2021 р., 18:08
      Відповідно до наказу 21 травня 2021 року №94-ОД "Про підсумки обласного (заочного) етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси", за результатами рішення журі Фестивалю було визначено призерів:
14 Травня, 2021 р., 17:29
      14 травня 2021 року у відділі освіти, культури, молоді та спорту Плахтіївської сільської ради відбулось засідання керівників  закладів дошкільної освіти Плахтіївської сільської ради.    На порядку денному були розглянуті такі питання:
11 Травня, 2021 р., 17:34
 Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Плахтіївської сільської ради 11 травня 2021 року відбулась нарада директорів ЗЗСО. Нараду проводили начальник відділу освіти, КМС Плахтіївської сільської ради Майя Леонтіївна Назаренко та головний спеціаліст відділу освіти Тетяна Сергіївна Небога. На порядку денному були розглянуті такі питання:
23 Квітня, 2021 р., 15:12
           23 квітня 2021 року відбулись установчі збори створення Молодіжної ради Плахтіївської сільської ради. Кількісний склад Молодіжної ради визначено установчими зборами строком на два роки та сформовано шляхом рейтингового голосування. Головою Молодіжної ради було обрано Небогу Олександра Віталійовича, заступником МР - Романець Марію Миколаївну, секретарем МР - Малюк Аліну Русланівну. Члени Молодіжної ради активно брали участь в обговорені пріоритетних завдань, кожен висловлював власну думку щодо удосконалення роботи Молодіжної ради.       Таким чином були визначені пріоритетні завдання Молодіжної ради:
19 Квітня, 2021 р., 15:24
       З кожним роком проблема збереження довкілля стає все більш актуальною. З метою виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, у Плахтіївській сільській раді  17 квітня було організовано та проведено акцію «За чисте довкілля». Відділ освіти, культури, молоді та спорту Плахтіївської сільської ради та підпорядковані  заклади освіти  й  культури активно долучилися до акції. Упорядковування та приведення до належного естетичного стану території в нашій громаді та довкіллі – це обов’язок кожної людини. Це ознака нашої культури та свідомий обов’язок громадськості. Давайте долучатися до заходів благоустрою не лише під час проведення подібних акцій. А головне, дотримуватись всім відомого вислову: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».