17 Грудня, 2021 р., 16:01
     Чарівний і довгоочікуваний день - день Святого Миколая. Святий Миколай – один із найшанованіших святих  у православному світі.  Православні  люди вірують, що святий Миколай  здійснює  безліч  чудес на допомогу людям, які моляться до нього.
16 Грудня, 2021 р., 14:13
   У межах національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» українські вчителі продовжують отримувати комп’ютерну техніку. Зокрема, цього тижня, 16 грудня 2021 року, отримали ноутбуки вчителі закладів загальної середньої освіти Плахтіївської сільської ради. З метою реалізації проєкту «Ноутбук кожному вчителю» розпочалась акція по видачі ноутбуків, який запропонувало Міністерство освіти та науки і Міністерство цифровізації. Цього року Плахтіївська сільська рада отримала 37 ноутбуків за рахунок субвенції та коштів місцевих бюджетів (на умовах співфінансування).
29 Листопада, 2021 р., 16:00
 У закладах загальної середньої освіти Плахтіївської сільської ради пройшли заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору.
20 Листопада, 2021 р., 14:55
     20 листопада 2021 року в Плахтіївській сільській раді на базі Плахтіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 відбувся ІІ етап XХІІ Мiжнародного конкурсу з української мови iменi Петра Яцика.
13 Листопада, 2021 р., 13:37
      З метою вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка 13 листопада 2021 року в Плахтіївській сільській раді був проведений другий етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка.        Конкурсантам для написання робіт були запропоновані творчі завдання, пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню націй, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбутнє Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Т. Шевченко. В конкурсі взяли участь кращі знавці творчості Тараса Григоровича Шевченка, серед яких були учні 5-11 класів  закладів загальної середньої освіти Плахтіївської сільської ради. Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка започаткований як щорічний загальнонаціональний захід, і добре відомий сьогодні не лише в Україні, а й за її межами. Щорічно він перетворюється на великий марафон, упродовж якого юнаки і дівчата змагаються за звання кращих знавців української мови і літератури.
09 Листопада, 2021 р., 16:49
     9 листопада о 10:30 на всіх платформах Суспільного мовлення транслювався Радіодиктант національної єдності. Флешмоб до Дня української писемності та мови відбувається вже 21 рік поспіль, а започаткований він був 2000 року командою Українського радіо. Автор тексту та читець цього року – письменник Юрій Андрухович.      Вчителі та учні закладів освіти Плахтіївської сільської ради  взяли активну  участь у написанні XXI Радіодиктанту національної єдності. Також було проведено урочисте відкриття І етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.  Тож учасники освітнього процесу отримали змогу долучитись до святкувань присвячених Дню української писемності та мови.
15 Жовтня, 2021 р., 09:05
14 жовтня Україна щорічно відзначає три славетних свята: День захисників і захисниць України,  День  українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.
21 Вересня, 2021 р., 14:49
     У зв'язку із зростанням захворюваності на СОVID-19, з метою забезпечення стабільної роботи закладів освіти Плахтіївської сільської ради у період пандемії за умови вакцинації 80% членів колективу закладів освіти у жовтій зоні та 100% у червоній зоні відбулась нарада з працівниками закладів освіти, яку провела Головний лікар КП Саратського центру первинної медико-санітарної допомоги Саратської районної ради Одеської області Стогній Олександра Павлівна разом із заступником Плахтіївського сільського голови Харлан Світланою Максимівною та  начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Плахтіївської сільської ради Назаренко Майєю Леонтіївною.          Відбулась ефективна інформаційно-роз'яснювальна робота щодо вакцинації працівників закладів освіти з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
30 Серпня, 2021 р., 14:00
30 серпня 2021 року в приміщенні Плахтіївського Будинку культури відбулась перша серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Плахтіївської сільської ради, де було обговорено основну тему «Освіта в громаді: виклики сьогодення та пріоритетні завдання на 2021/2022 навчальний рік».
09 Липня, 2021 р., 15:34
   9 липня 2021 року відбулось засідання робочої групи щодо створення 2-тижневого меню для ЗДО, у якому взяли участь медичні сестри  закладів дошкільної освіти Плахтіївської сільської ради . У ході роботи були обговорені питання щодо розроблення примірного двотижневого меню для харчування дітей, урізноманітнення страв. У меню буде збільшено кількість фруктів та м’яса в раціоні, обмеження, солі, цукру, жирів рослинного та тваринного походження, виключення перероблених, консервованих продуктів тощо.  Члени робочої групи прийшли до висновку, що необхідно формувати культуру харчування не тільки в школі, але й в родині.