Сільський голова

Голова Плахтіївської територіальної громади

Лихо Іван Григорович.  Народився 13 вересня 1964 року народження в селі Плахтіївка Саратського району  Одеської області. Громадянин України. Проживає в Україні з народження. Освіта вища.

З 1981 по 1985  роки навчався В Одеському педагогічному інституті ім. К.Д.Ушинського ,по закінченню якого здобув спеціальність вчитель «фізичне виховання» .

Трудова діяльність :

• З серпня 1985 року по жовтень 2015 рік – працював на посаді вчителя фізичного виховання в Плахтіївській загальноосвітній школі- гімназії І-ІІІ ступенів.
  • В жовтні 2015 року був обраний на посаду сільського голови Плахтіївської сільської ради Саратського району Одеської області.
  • В жовтні 2020 року вдруге був обраний на посаду сільського голови Плахтіївської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області.