08 Січня, 2022 р., 16:17
Новорічні свята – одні з найулюбленіших у народі. Їх із нетерпінням чекають як дорослі, так і малеча.
29 Грудня, 2021 р., 15:50
    В Ярославській сільській бібліотеці відкрилась нoвopiчнa виставка дитячих малюнків. В роботах діти розкрили свій чарівний світ новорічних свят. Малюнки вражають фантазією, творчим натхненням, яскравим настроєм. Запрошуємо зарядитись позитивом під час перегляду дитячих робіт!
06 Грудня, 2021 р., 15:51
З нагоди відзначення Дня Збройних сил України у Надєждинському ОЗЗСО I-III ст.з учнями 4 класу бібліотекар Надєждинської сільської бібліотеки та керівник шкільного музею Гончарова Н.С. провела годину спілкування ,, Збройні сили України- слава, гордість, міць країни". Переглянули презентацію ,,Збройні сили України- наша гордість". Під час перегляду діти коротко ознайомилися з історією державного свята, дізналися з яких видів складаються війська України, емблемою Збройних сил України. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв АТО.
05 Грудня, 2021 р., 16:07
5 грудня – День Волонтера. У всьому світі відзначають міжнародний День волонтера.
05 Грудня, 2021 р., 15:59
До Міжнародного дня волонтера в бібліотеці села Плахтіївка проведені наступні заходи:
29 Листопада, 2021 р., 17:05
     Пам'яті мільйонів українських селян, які загинули мученицькою смертю від голоду, заподіяного сталінським режимом, присвятили заходи у Плахтіївському будинку культури. Книжкова виставка у бібліотеці «Вічно жива пам'ять» ознайомила з літературою про Голодомор, зі спогадами і свідченнями очевидців тих незабутніх страшних днів. Бібліотекар С.Ю. Таратунська зробила історичний екскурс у ті часи, розповіла про справжні причини цієї страшної трагедії. Під час музично-поетичної години «Простіть,неоплакані душі!» читались віршовані рядки поетеси з Вінниччини Н.  Погребняк: Історія бідою, горем вчить, Щоб не забулось незабутнє, Бо там, де пам'ять не мовчить, Там щастям повниться майбутнє.У виконанні І.Т. Саламахи прозвучали пісні «Свіча» та «Ти живеш». Тільки пам'ятаючи минуле, ми можемо творити сьогодення і мріяти про майбутнє.
29 Листопада, 2021 р., 10:21
Година - реквієм "Правда про голодну смерть".
27 Листопада, 2021 р., 15:24
…То був страшний навмисний злочин,
21 Листопада, 2021 р., 16:48
21 листопада вся країна відзначає День Гідності та Свободи. Свято встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
21 Листопада, 2021 р., 16:36
     До Дня Гідності та Свободи працівники Плахтіївського Будинку культури та бібліотеки підготували та провели низку патріотично-виховних заходів:  Перегляд відеоролика "Так починався Майдан" відновив хронологічні події 2013-2014рр., коли почались масові акції українського громадянського суспільства на захист курсу євроінтеграції країни. Тематична виставка "Ми є! Народ піднявся із колін"познайомила присутніх з подіями історії України після здобуття незалежності.                      Патріотично-інформаційна година "В блакить небес, у зоряні світи злетіли тихо душі-соколята" розкрила мету і прагнення тих, хто ціною життя  захистив демократичну та незалежну Україну.                                                  Насамкінець прозвучали поетичні рядки учасників подій на Майдані: Мар'яни Савки, Андрія Любки та ін.  Бібліотекар продемонструвала книгу з автографом  головного редактора газети "Українське слово" Ольги Дубовик, яка подарувала книгу бібліотеці. Після славнозвісних подій книга разом з іншими була  надіслана до Плахтіївської сільської бібліотеки.                                                                                                                                          День Гідності та Свободи нагадує нам про ціну, яку заплатили українці за нашу свободу та незалежність.