07 Грудня, 2022 р., 11:01
7 грудня Надеждинська бібліотека разом з Молодовським сільським клубом відзначали Всесвітній день української хустки.
31 Жовтня, 2022 р., 15:36
Нагодою для становлення Міжнародного дня Чорного моря стало підписання 31 жовтня 1996 року урядовими організаціями 6 причорноморських країн стратегічного плану дій із відновлення та захисту Чорного моря. Необхідність в такому документі виникла у зв'язку з небезпекою руйнування унікальних природних комплексів водної території. Тоді ж було вирішено зробити 31 жовтня Міжнародним днем Чорного моря.
14 Жовтня, 2022 р., 16:40
14 жовтня в Україні відзначають державне свято День захисників і захисниць України, День козацтва.
14 Жовтня, 2022 р., 15:39
До Дня захисника України, Дня козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці Надєждинська сільська бібліотека підготувала книжкову виставку "Українці історія нескорених." Вікторина,, Щоб козачатами зростати , про козацтво треба знати." Майстер- клас ,,Оберіг для воїна", на якому діти створили образ козака- героя минулих літ.
24 Серпня, 2022 р., 11:01
У Плахтіївській сільській раді відзначили День Незалежності України.
24 Серпня, 2022 р., 08:43
До Дня Незалежності у Плахтіївській сільській бібліотеці була підготовлена книжкова виставка «Україно моя!  Віра моя, сила моя - ти!». Молодші школярі взяли участь у поетичній годині «Ти  одвічна у пісні, у слові, в думах сивого кобзаря». Бібліотекарем був розроблений сценарій урочистого свята «Нескорена й сильна -із духу та волі - моя Україна»,яке було проведене разом з працівниками будинку культури.