22 Вересня, 2023 р., 16:13
   Відповідно до календарного плану проведння спартакіади серед учнів Плахтіївської сільської ради були проведені спортивні змагання з легкоатлетичного кросу.
24 Серпня, 2023 р., 20:34
Ми є українці, і звідси наша сила...
27 Квітня, 2023 р., 19:44
27 квітня 2023 року на території Арцизької ТГ (с. Виноградівка)  відбулися зональні змагання Обласної Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти з футболу «Шкіряний м’яч» серед команд юнаків та дівчат ІІ групи. Ігри серед команд пройшли у напруженій безкомпромісній боротьбі. Кожна футбольна команда прагнула здобути перемогу. Спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, мужність та надзвичайну майстерність у володінні м’ячем.
17 Березня, 2023 р., 19:59
17 березня 2023 року у Плахтіївській територіальній громаді на базі Плахтіївського ліцею відбулися змагання «Козацький  Гарт». У них взяли участь учні закладів загальної середньої освіти Плахтіївської сільської ради. Усі, від менших і до старших, гідно змагалися, виборюючи перемогу для своїх команд.
03 Березня, 2023 р., 16:33
03 березня 2023 року у Плахтіївській ТГ на базі Плахтіївського ліцею відбулась Спартакіада з волейболу серед юнаків закладів загальної середньої освіти Плахтіївської сільської ради.
02 Листопада, 2022 р., 10:24
2 листопада 2022 року в селі Плахтіївка відбулася товариська зустріч з дитячого футболу між командами села Плахтіївка (Плахтіївська ТГ) та села Зоря (Саратська ТГ).
28 Жовтня, 2022 р., 15:25
Відповідно до календарного плану проведння спартакіади серед учнів Плахтіївської сільської ради були проведені спортивні змагання з футболу "Шкіряний м'яч"