Зональні змагання з футолу "Шкіряний м'яч" (ІІ група)

Дата: 27.04.2023 19:44

27 квітня 2023 року на території Арцизької ТГ (с. Виноградівка)  відбулися зональні змагання Обласної Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти з футболу «Шкіряний м’яч» серед команд юнаків та дівчат ІІ групи. Ігри серед команд пройшли у напруженій безкомпромісній боротьбі. Кожна футбольна команда прагнула здобути перемогу. Спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, мужність та надзвичайну майстерність у володінні м’ячем.

Найсильнішими в цей день виявилися юнаки Арцизької  територіальної громади. Збірна команда з футболу (юнаки) Плахтіївської ТГ  разом  з тренером Чирвою Русланом Івановичем та керівником команди Тищенком Олександром Анатолійовичем, учителем фізичної культури Плахтіївського ліцею гідно представили нашу громаду, посівши  почесне ІІ місце.

Вітаємо команду Плахтіївської ТГ за їхню самовідданність та наполегливість і бажаємо нових спортивних досягнень! Висловлюємо щирі слова подяки тренеру Чирві Руслану Івановичу за належну підготовку команди.

Ви завжди для нас – найкращі! З перемогою вас!