Спортивні змагання "Козацький Гарт" серед учнів ЗЗСО Плахтіївської сільської ради

Дата: 17.03.2023 19:59

17 березня 2023 року у Плахтіївській територіальній громаді на базі Плахтіївського ліцею відбулися змагання «Козацький  Гарт». У них взяли участь учні закладів загальної середньої освіти Плахтіївської сільської ради. Усі, від менших і до старших, гідно змагалися, виборюючи перемогу для своїх команд.

Добре, що цього дня ми не чули звуки повітряної тривоги. Але шумно було в спортивній залі. Змагання, емоції, хвилювання. Цей день приніс багато неповнорних вражень. Для когось ці змагання були першими, для когось традиційними. Але всі змагалися завзято. Хтось відкрив у собі нові можливості, а хтось став більш впевнений у собі.

А результати цих змагань такі:

І місце – команда Плахтіївського ліцею,

ІІ місце – команда Надєждинського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів,

ІІІ місце – Плахтіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Плахтіївської сільської ради висловлює щиру подяку за організацію змагань з волейболу директору Плахтіївського ліцею Саламасі Валентині Федосіївні.

Щиро дякуємо за підготовку учнів до спортивних змагань вчителям фізичної культури ЗЗСО Плахтіївської сільської ради: Тищенку Олександру Анатолійовичу, Корчагову Ігорю Всильовичу, Тищенку Борису Матвійовичу,

Вітаємо усіх наших спортсменів, бажаємо подальших перемог. Бо кожен із нас наближає Перемогу на своєму фронті. Все буде Україна!