Сектор соціального захисту населення

15 Жовтня, 2021 р., 10:44
Мешканці громади через програмний комплекс «Соціальна громада» зможуть оформити 67 видів допомог, компенсацій, пільг та субсидій, в т.ч. основні з них:
29 Вересня, 2021 р., 10:57
Всі, хто потребує допомоги в оплаті комунальних послуг, отримають підтримку від держави, – Марина Лазебна
20 Вересня, 2021 р., 11:07
           Центр професійної реабілітації інвалідів запрошує дітей з інвалідністю віком 15-17 років, з 01 вересня 2021 року  пройти комплексну реабілітацію в центрі професійної реабілітації інвалідів. Цільовим призначенням Центру є здійснення комплексу реабілітаційних заходів. Засвоєння дітьми з інвалідністю знань, умінь, навичок, досягнення і збереження їхньої максимальної незалежності, фізичних, розумових, соціальних, професійних здібностей з метою максимальної реалізації особистого потенціалу. По закінченню реабілітації одержуть свідоцтво про отримання робітничої професії: “Оператор комп`ютерного набору”, “Швачка”, “Обліковець (реєстрація бухгалтерських даних)”,  “Овочівник”.