Плахтіївська громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Новини

                                                       

19 Січня, 2022 р., 11:50
    Сьогодні, 18 січня 2022 року відбулося засідання обласної селекторної наради, яку очолював голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ. В даному заході взяв участь голова райдержадміністрації Василь САМОКИШ спільно з керівниками структурних підрозділів РДА причетних до виконання завдань, згідно затвердженого  порядку денного  селекторної  наради.
19 Січня, 2022 р., 11:49
    На виконання розпорядження голови Білгород-Дністровської районної державної адміністрації від 17.12.2021р.№304/А-2021 «Про заходи щодо організації та проведення Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят Білгород-Дністровського району Одеської області» на території  сільських, селищних та міських рад району з 15 грудня 2021 року по 15 січня 2022 року відбулися  заходи з нагоди  Дня Святого Миколая, Нового року  та Різдва Христового. Всі  святкові заходи  відбулись з дотриманням вимог до Правил пожежної безпеки.
19 Січня, 2022 р., 10:27
До 19 січня триває подача пропозицій на контрактування закладів охорони здоров’я з Національною службою здоров’я для надання медичних послуг населенню на 2022 рік. Національна служба здоров’я здійснює стратегічні закупівлі медичних послуг в обсязі Програми медичних гарантій, що визначається на кожний рік. Це вже третя програма медичних гарантій. Про це сьогодні, в ході апаратної наради, яку провів голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький, доповів Директор південного міжрегіонального департаменту Нацслужби здоров’я Самофалов.
19 Січня, 2022 р., 10:25
За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» проведено 1916 ПЛР-досліджень та 155 досліджень методом ІФА на виявлення коронавірусу SARS-CoV-2.
18 Січня, 2022 р., 14:55
Державна регіональна політика базується на трьох ключових принципах: плануванні, фінансуванні та ефективному управлінні регіональним розвитком. Відтак законопроєкт про засади регіональної політики №5323 визначає, що кожна громада і регіон повинні мати чіткий план роботи на декілька років вперед. На цьому наголосив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря під час обговорення законодавчих основ місцевого економічного розвитку, яке відбулось в рамках втілення проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») та Асоціації міст України.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора