Стоп Коронавірус

07 Жовтня, 2021 р., 15:08
Пенсіонери Одещини можуть отримати щеплення від коронавірусу у відділеннях «Укрпошти». Сьогодні мобільні бригади почали працювати паралельно в 11-ти громадах: Подільськ, Березівка, Ізмаїл, Болград, Білгород-Дністровський, село Андрієво-Іванівка Березівського району, Тарутине, Одеса, Іванівка, Татарбунари і Роздільна . Це стало можливим завдяки співпраці Одеської ОДА та «Укрпошти». Про це повідомив І-й заступник голови Одеської ОДА Борис Волошенков.
17 Липня, 2021 р., 11:19
Вакцинація проти COVID-19 в Україні розпочалася 24 лютого 2021 року. Усі щеплення є добровільними й безоплатними.
17 Липня, 2021 р., 11:05
Антиковідну вакцину Comirnaty від Pfizer-BioNTech тепер використовуватимуть для проведень щеплень  у центрах масової вакцинації, де вона буде доступна усім охочим з пріоритетом для людей похилого віку та людей із супутніми захворюваннями.