Розміри соціальних стипендій та соціальних стипендій Верховної Ради України.

Дата: 29.03.2023 12:11

У 2023 році змінено розміри соціальних стипендій та соціальних стипендій Верховної Ради України.

Нагадуємо, в Україні передбачено кілька видів стипендій для студентів, які навчаються за кошти державного бюджету на денній формі навчання. Серед них соціальні стипендії та соціальні стипендії Верховної Ради України (ВРУ).

Соціальна стипендія – це стабільна, щомісячна виплата, яку отримують студенти, які мають право на пільги.
Також передбачені соціальні стипендії від президента та Верховної Ради. Такі стипендії можуть отримати студенти, які за результатами навчального семестру не мають академічної заборгованості, незадовільних результатів навчання та включені до рейтингу успішності.
Крім того, соціальна стипендія від ВР призначається та виплачується додатково до інших стипендій або грантів, призначених фізичними або юрособами (зокрема й академічної або соціальної стипендії, призначеної закладом освіти), державної допомоги, наданої відповідно до законодавства.

Більше інформації читайте за посиланням: https://nssu.gov.ua/.../zminy-u-vyplatakh-sotsialnykh...