20 Лютого, 2023 р., 15:23
Сьогодні ми вшановуємо пам'ять та схиляємо низько голови у скорботі перед людьми різного віку, яких було вбито у мирний час 21 століття. Їх називали Небесною сотнею -українців, які загинули в Києві на Майдані, за право бути українцем і за свою
07 Грудня, 2022 р., 16:23
За вікном холодно, а в нашій групі "Веселка" розквітли на плечах малечі і дорослих родинні хустки. Яскраво, весело, колоритно пройшло святкування Дня української хустки. Діти розглядали із задоволенням хустки у створеному музеї, колективно розфарбовували хустку, гралися.
30 Листопада, 2022 р., 13:51
Відповідно до наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Плахтіївської сільської ради «Про проведення І-ІІ етапів виставки-акції «Ялинка» - етапи Всеукраїнських конкурсів: «Новорічна композиція», «Український сувенір» 30 листопада 2022 року на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту Плахтіївської сільської ради відбувся ІІ етап виставки-акції «Ялинка».
26 Листопада, 2022 р., 15:45
   19 листопада 2022 року відбувся ІІ етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти Плахтіївської сільської ради.  У конкурсі взяли участь здобувачі освіти Плахтіївського ліцею та Плахтіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 - гімназія.
19 Листопада, 2022 р., 14:49
19 листопада 2022 року на базі Плахтіївського ліцею відбувся другий етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із української мови, англійської мови, фізики та інформаційних технологій.
12 Листопада, 2022 р., 09:53
       12 листопада 2022 року в Плахтіївській сільській раді на базі Плахтіївського ліцею відбувся другий етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який проводиться з метою вшанування творчої спадщини Кобзаря, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти учнівської та студентської молоді України.
09 Листопада, 2022 р., 11:59
Сьогодні, 9 листопада, відбувся найбільший флешмоб із популяризації української мови — Радіодиктант національної єдності.
30 Вересня, 2022 р., 12:42
Бабин Яр – це трагедія всього людства, але сталася вона на українській землі.