Другий етап виставки - акції «Ялинка» - етапи Всеукраїнських конкурсів: «Новорічна композиція», «Український сувенір» в Плахтіївській сільській раді.

Дата: 30.11.2022 13:51

Відповідно до наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Плахтіївської сільської ради «Про проведення І-ІІ етапів виставки-акції «Ялинка» - етапи Всеукраїнських конкурсів: «Новорічна композиція», «Український сувенір» 30 листопада 2022 року на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту Плахтіївської сільської ради відбувся ІІ етап виставки-акції «Ялинка».

Головною метою конкурсу є виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, розвиток творчої ініціативи дітей та молоді, формування сучасного природоохоронного світогляду.

Кожна робота вражає глядачів своєю оригінальністю та технікою виконання. А новорічні композиції підтвердили, що фантазія наших дітей є безмежною

Ми щиро висловлюємо подяку учням, батькам, педагогам за активну участь, творчий підхід та цікаві ідеї.

Віримо, що у прийдешньому році здійсняться наші мрії про мирне та щасливе життя!