Другий етап XХІІІ Мiжнародного конкурсу з української мови iменi Петра Яцика в Плахтіївській сільській раді

Дата: 26.11.2022 15:45

19 листопада 2022 року відбувся ІІ етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти Плахтіївської сільської ради.  У конкурсі взяли участь здобувачі освіти Плахтіївського ліцею та Плахтіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 - гімназія.

Учасники конкурсу виконали різноманітні за ступенем складності завдання з лексикології, орфографії, синтаксису та пунктуації сучасної української літературної мови, а також написали есе на актуальну тему.

Дякуємо всім учасникам/учасницям, членам оргкомітету і журі конкурсу за плідну роботу, щиро вдячні  Плахтіївському ліцею за надання приміщення для написання й перевірки робіт!