Установчі збори з формування Молодіжної ради Плахтіївської сільської ради

Дата: 23.04.2021 15:12

23 квітня 2021 року відбулись установчі збори створення Молодіжної ради Плахтіївської сільської ради. Кількісний склад Молодіжної ради визначено установчими зборами строком на два роки та сформовано шляхом рейтингового голосування. Головою Молодіжної ради було обрано Небогу Олександра Віталійовича, заступником МР - Романець Марію Миколаївну, секретарем МР - Малюк Аліну Русланівну. Члени Молодіжної ради активно брали участь в обговорені пріоритетних завдань, кожен висловлював власну думку щодо удосконалення роботи Молодіжної ради.
      Таким чином були визначені пріоритетні завдання Молодіжної ради:

- залучення молоді до участі у всіх сферах розвитку громади, у тому числі у громадському житті Плахтіївської сільської ради;
-активна співпраця з молоддю щодо благоустрою громади та популяризації здорового та безпечного способу життя;
- поширення серед молоді волонтерського руху, спрямованого на поліпшення соціального становища та життя молоді.

Бажаємо творчих, конструктивних ідей та плідної й цікавої роботи для розквіту нашої громади! Усе у ваших руках!