Всеукраїнська акція “За чисте довкілля”
З кожним роком проблема збереження довкілля стає все більш актуальною. З метою виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, у Плахтіївській сільській раді 17 квітня було організовано та проведено акцію «За чисте довкілля». Відділ освіти, культури, молоді та спорту Плахтіївської сільської ради та підпорядковані заклади освіти й культури активно долучилися до акції. Упорядковування та приведення до належного естетичного стану території в нашій громаді та довкіллі – це обов’язок кожної людини. Це ознака нашої культури та свідомий обов’язок громадськості. Давайте долучатися до заходів благоустрою не лише під час проведення подібних акцій. А головне, дотримуватись всім відомого вислову: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».
Дякуємо всім, хто приєднався до акції!
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Плахтіївської сільської ради
Плахтіївський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №1 - заклад дошкільної освіти (дитячий садок)
Плахтіївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3
Надєждинський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів
Ярославський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів
Плахтіївський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №1
Плахтіївський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №2
Будинок культури с. Благодатне
Плахтіївський Будинок культури