Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»

Дата: 09.04.2021 15:48

«Чисті роси» - конкурс, що відкриває нові таланти

Усім відома істина – яке покоління підростає сьогодні – таке і майбутнє нашої держави! І саме завдяки творчим зусиллям педагогів закладів загальної середньої  освіти  Плахтіївської сільської ради  ми можемо по-справжньому пишатися нашими вихованцями.

Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» покликаний підтримати талановитих дітей та молодь, сприяти подальшому розвитку їх обдарувань, залучати до активної участі у мистецькому житті громади та формувати творчу еліту України.

08 квітня 2021 року    на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту  Плахтіївської сільської ради відбувся заочний (відбірковий) етап Всеукраїнського фестивалю дитячої  та юнацької творчості, виставки конкурсу  образотворчого та фотомистецтва фестивалю  «Чисті роси». Участь у  Конкурсі взяли  учні усіх підпорядкованих закладів освіти Плахтіївської сільської ради (Надєждинський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів,  Плахтіївський ЗЗСО І-ІІ ступенів №1 – ЗДО (дитячий садок), Плахтіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 – гімназія, Плахтіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3, Ярославський ЗЗСО І-ІІІ ступенів) у трьох вікових категоріях:

• перша - 6 - 10 років;
  • друга - 11 - 14 років;
  • третя - 15 - 18 років.

Учасники фестивалю змагалисяся у таких номінаціях:

• художнє виконавство,
  • хореографічне мистецтво,
  • літературна творчість,
  • фототворчість,
  • образотворче,
  • декоративно-ужиткове мистецтво.

Відповідно до умов проведення Конкурсу та на підставі рішення журі шляхом таємного голосування було визначено призерів:

Лауреати І ступеню - 25 учасників;

Лауреати ІІ ступеню - 12 учасників;

Лауреати ІІІ ступеню –  2 учасники.

Ми пишаємося нашими дітьми  і сподіваємося, що справа, яку ми робимо разом, допоможе нашим дітям у житті! Адже кожна дитина талановита по – своєму, від народження кожному відміряна своя доля таланту та здібностей. І кожен дар в дитині – це як зернина, яку треба посадити, поливати, оберігати, любити.  Бажаємо бути творчими і успішними !

Вітаємо переможців!