Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти

Дата: 07.04.2021 16:40

07 квітня 2021 року на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту  відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти під керівництвом Назаренко М.Л., начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Плахтіївської сільської ради.

На нараді розглядались актуальні питання. Зокрема, профстандарт вчителя початкових класів, вчителя закладу загальної середньої освіти і вчителя з початкової освіти;   план заходів з реалізації Національної стратегії безпечного і здорового  освітнього середовища в Новій українській школі на 2021 рік; застосування у ЗЗСО шкільних електронних журналів та щоденників; використання технологій дистанційного навчання як одна з форм освітнього процесу.