12 Квітня, 2021 р., 17:22
Тепер Україна має свій офіційний веб-сайт Ukraine.ua . Це онлайн-портал про Україну, яка надихає та вражає. Тут кожен, перебуваючи на будь-якому континенті, може познайомитися з Україною і прийняти рішення приїхати сюди вчитися, інвестувати чи подорожувати.
09 Квітня, 2021 р., 16:04
  08 квітня 2021 року о 16.00 годині у Плахтіївській сільській раді  відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Плахтіївської сільської ради №1 від 08.04.2021 року.  На порядку денному стояло питання щодо висипаних  невідомими особами по дорозі до сільського стадіону медикаментів та медичного інвентаря.
07 Квітня, 2021 р., 16:09
  Доводимо до вашого відома, що у центрі села зусиллями Плахтіївського сількомунгоспу відремонтовано дитячий майданчик.