Голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький висловлює співчуття рідним і близьким загиблих в наслідок військових ударів на Одещині

Дата: 25.02.2022 11:06

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький висловлює глибокі співчуття рідним і близьким загиблих в наслідок військових ударів на Одещині.

«Сьогодні Одеська область втратила своїх синів та дочок, які загинули від ворожих ударів за долю і збереження миру в Україні! Уклін матерям й батькам за те, що вони виростили мужніх і сміливих захисників. Схиляюсь перед дітьми, які втратили батьків» – сказав він.