10 Липня, 2021 р., 12:52
В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ БУДУЮТЬ 16 ОБ’ЄКТІВ  07.07.2021  Пресс служба
09 Липня, 2021 р., 14:19
   Всією територією країни пройде культурно-освітній марафон  у рамках відзначення 30-ї річниці незалежності України. Запрошуємо мешканців громади прийняти участь у Всеукраїнському освітньо-культурному марафоні " Наша незалежність"
09 Липня, 2021 р., 11:31
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету 09.07.2021 року, на якому вирішувалися наступні питання:
01 Липня, 2021 р., 16:27
Пріоритетним напрямком державної політики є забезпечення здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил шляхом організації якісного, повноцінного та безпечного харчування під час освітнього процесу.
29 Червня, 2021 р., 08:43
  «Повноцінне працевлаштування людей з інвалідністю на гідно оплачувані робочі місця є одним з головних наших завдань», –заявила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна під час презентації нового пілотного проекту «Працюй вільно», покликаного полегшити працевлаштування людям з інвалідністю.
28 Червня, 2021 р., 11:29
Інформаційні матеріали до Дня Конституції України  28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію України. Це стало важливою віхою українського державотворення. Конституцiя становить ядро нацiональної правової системи. Вона фiксує головні юридичні та полiтичні аспекти відносин між державою та суспільством: від забезпечення прав i свобод людини до подальшого розвитку держави. У цьому полягає соцiальна цiннiсть Основного закону.