19 Серпня, 2021 р., 16:25

17 Серпня, 2021 р., 17:47
   У зв’язку з надзвичайною ситуацією,  природного характеру (дощового повеню), яка сталася 6–7 серпня 2021 року в селах Благодатне, Надежда Плахтіївською сільською радою була створена комісія з  обстеження житлових будинків, господарських споруд, земельних ділянок для їх обслуговування, та об’єктів соціально-культурного призначення, що  зазнали пошкодження або зруйновані внаслідок надзвичайної ситуації природного характеру  в складі:
17 Серпня, 2021 р., 09:00
16 Серпня, 2021 р., 17:18
За нинішніх реалій громадяни часто погоджуються на будь-яку пропозицію роботи, зокрема і нелегальної, отримуючи зароблені кошти в «конверті».