09 Травня, 2021 р., 11:53
    9 травня 2021 року в Плахтіївській сільській раді о 10.00 годині з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулось урочисте покладання гірлянд, вінків, квітів до пам’ятників та меморіалів загиблим воїнам.
27 Квітня, 2021 р., 09:52
26 квітня в Плахтіївській сільській раді   відбулося засідання місцевої комісії ТЕБ і НС, на якій розглядалося питання  щодо  скасування «червоного» рівня епідемічної небезпеки  COVID-19 та застосування обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для «жовтого» рівня   поширення гострої респіраторної  хвороби  COVID-19.
26 Квітня, 2021 р., 16:34
Вакансії ТОВ “Титан”  слюсар-ремонтник - з/п 6000 грн.