25 Вересня, 2021 р., 08:52
Сьогодні святкує свій День народження начальник відділу земельних відносин Плахтіївської сільської ради Володимир Павлович Майстро!
15 Вересня, 2021 р., 09:14
Сьогодні святкує свій День народження начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Плахтіївської сільської ради Майя Леонтіївна Назаренко.
14 Вересня, 2021 р., 11:27
Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров'я кожного громадянина нашої держави.
13 Вересня, 2021 р., 11:35
Сьогодні святкує свій День народження чудова, приємна людина, мудрий керівник , сільський голова Плахтіївської сільської ради Іван Григорович Лихо!
29 Серпня, 2021 р., 09:00
Шановні мешканці Плахтіївської громади!      29 серпня ми об’єднуємося в шані та вдячності нашим співвітчизникам, які відстоюючи свободу і незалежність країни, віддали свої життя заради майбутніх поколінь. Це День пошани і увічнення  героїзму всіх військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, тих, хто боровся за свою землю і відстоював суверенітет України.
27 Серпня, 2021 р., 15:02

23 Серпня, 2021 р., 09:10