ПРИВІТАННЯ ПЛАХТІЇВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ІВАНА ЛИХА

Дата: 19.06.2024 11:42

19 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ ФЕРМЕРА

Шановні фермери та працівники фермерських господарств Плахтіївської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Українське фермерство народилося майже разом з незалежною державою і є незмінним гарантом та локомотивом економіки держави.

В усі часи сільське господарство було і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою добробуту кожного українця.

Це свято дбайливих господарів, які роблять важливий вклад у бюджет громади, допомагають розвитку сіл та міста, турбуються про соціальну сферу.

Саме фермерські господарства найбільше зацікавлені у збереженні сільського устрою життя, захисту родючих українських земель, національних традицій та є рушійною силою українського селянства!

Фермер – це покликання, адже тільки людина, яка любить рідний край, землю та все живе, готова віддатися нелегкій справі аграрія всією душею.

Бажаю вам ефективного розвитку, доброї погоди та щедрих врожаїв, а всій Україні миру!

З повагою,

Плахтіївський сільський голова