В ПЛАХТІЇВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОХОДИТЬ ДВОМІСЯЧНИК З БЛАГОУСТРОЮ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Дата: 01.04.2024 11:30

В ПЛАХТІЇВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОХОДИТЬ  ДВОМІСЯЧНИК З БЛАГОУСТРОЮ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Відповідно до розпорядження сільського голови Плахтівської сільської ради від 01 березня 2024 року №29 «Про проведення двомісячника з прибирання та благоустрою в населених пунктах Плахтіївської сільської територіальної громади» на території Ярославського старостинського округу  проходить двомісячник  «За чисте довкілля».

Метою акції є проведення заходів, спрямованих на покращення естетичного та санітарного стану територій, об'єктів масового перебування та відпочинку населення, озеленення територій.

В рамках даного заходу мешканці села Ярославка провели прибирання території села, висадку зелених насаджень, білення  бордюрів та дерев, вивіз сміття.

Прибираючи нашу громаду, ми покращуємо екологічний стан, естетичний вигляд, створюємо сприятливі умови для життя та відпочинку, виховуємо відповідальність та бережливе ставлення до довкілля.

Запрошуємо керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності та мешканців Ярославського старостинського округу долучитися до цієї весняної акції.

Фото без опису    Фото без опису    Фото без опису