ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ  ТА МЕШКАНЦІВ ПЛАХТІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 26.03.2024 10:35

УВАГА! ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Відповідно до розпорядження Одеської обласної державної (військової) адміністрації від 22 березня 2024 року №287/А-2024 «Про невідкладні заходи щодо заощадливого використання електричної енергії в населених пунктах Одеської області» звертаємось з проханням:

1. Суб’єктам господарювання усіх форм власності:

-  забезпечити вжиття заходів щодо заощадливого використання та економії електричної енергії, яка витрачається на освітлення будинків, споруд, вітрин магазинів, офісів, рекламних конструкцій та вивісок у пікові години споживання з 06.00-09.00 та з 17.00-23.00;

- вжити заходів щодо раціонального використання освітлення вулиць та доріг;

- переглянути режим енергоспоживання, виключивши пікові години споживання електроенергії.

2. Мешканцям громади обмежити використання енергомістких приладів у пікові години споживання електроенергії з 06.00-09.00 та з 17.00-23.00.