ЗМАГАННЯ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ» В ПЛАХТІЇВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 04.03.2024 10:00

ЗМАГАННЯ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. ВСЕУКРАЇНСЬКІ      ШКІЛЬНІ ЛІГИ» В ПЛАХТІЇВСЬКІЙ ГРОМАДІ

У рамках проведення серед учнів закладів освіти Всеукраїнського спортивно-масового заходу “Пліч-о-пліч”, ініційованого Президентом України в 2023/2024 навчальному році, 1 березня 2024 року Плахтіївська громада  долучилась до масштабного проекту.

Змагання в громаді проходили з футзалу,  в яких взяли участь 4 команди:

• «Хитрий лис»-Плахтіївський ліцей;
  • «Хоробрі бобри» - Плахтіївський ЗЗСО;
  • «Стрижі» - Ярославський ЗЗСО;
  • «Хом’ячки» - Надеждинський ОЗЗСО.

На урочисті заходи  були запрошені сільський голова Плахтіївської сільської ради Іван ЛИХО, начальник відділу освіти, культури, молоді та спортуМайя НАЗАРЕНКО. Головним суддею змагань був Іван САЛАМАХА, інструктор зі спорту Плахтіївської сільської ради.

Урочисте відкриття розпочалося з виконання Державного Гімну та хвилини мовчання за тих, хто віддав життя за незалежнІсть України. Сільський голова  Іван ЛИХО привітав команди та  побажав учасникам спортивного азарту, енергії, наснаги  і звичайно перемоги. Директор Плахтіївського ліцею Валентина САЛАМАХА, на базі якого проводився ІІ етап змагань, радо вітала гостей та побажала юним футболістам яскравих емоцій від проведеної гри та перемоги.

3 години йшла захоплююча гра з футболу на зеленому полі. Юні футболісти показали свої уміння та подарували насолоду вболівальникам, які невідривно слідкували за ходом гри та активно підтримували свої команди.

Після закінчення змагань пройшла церемонія нагородження. Головний суддя Іван САЛАМАХА оголосив результати змагань:

• команда «Стрижі» Ярославського ЗЗСО отримала грамоту за участь у спортивному заході;
  • команда «Хом’ячки»  Надеждинського ОЗЗСО посіла ІІІ місце;
  • команда «Хоробрі бобри»  Плахтіївського  ЗЗСО посіла ІІ місце;
  • переможцем гри стала команда Плахтіївського ліцею, яка буде захищати честь громади на районному етапі.

Також були названі кращі гравці змагань з футзалу, а  саме:

- у номінації «Кращий гравець» - учень Плахтіївського ліцею Небога Максим;

- у номінації «Кращий нападник» - учень Недеждинського ОЗЗСО Глушков Дмитро;

- у номінації «Кращий воротар» - учень Ярославського ЗЗСО Губич Тимофій;

- у номінації «Кращий захисник» - учень Плахтіївського ЗЗСО Салатов Руслан.

Для «підсолодження» результатів участі в грі кожна команда отримала  бонус – смачний торт.

У проведеному флеш - інтерв’ю після змагань учасники цього заходу розповіли про свої очікування та враження від гри. Задоволені були всі. Юні учасники активно спілкувалися між собою та були в чудовому настрої.

Після заходу юних спортсменів  пригостили  в закладі, який приймав гостей, пиріжками з чаєм.

Отже, свято вдалося. Вітаємо команди  та  їхніх  тренерів, бажаємо подальших  перемог,  а також перемоги рідній Україні,  адже  девіз  цих змагань - «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!».

Фото без опису    Фото без опису    Фото без опису

Фото без опису    Фото без опису    Фото без опису

Фото без опису    Фото без опису    Фото без опису

Фото без опису        Фото без опису