16 ЛЮТОГО ПРОВЕДЕНІ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЄДНАННЯ В ПЛАХТІЇВСЬКІЙ ГРОМАДІ
16 ЛЮТОГО проведені урочисті заходи до дня єднання в плахтіївській громаді
16 лютого в Плахтіївській громаді пройшли урочисті заходи з відзначення Дня Єднання.
В заходах взяли участь: голова (начальник) Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ, представники Першого відділу Білгород-Дністровського РТЦК та СП, учні закладів освіти громади, представники підприємств, організацій та мешканці громади.
Покликанням Дня єдності українського народу є посилення згуртованості українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах протистояння ворогові, зменшення загроз інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість, виховання відчуття взаємовиручки, одностайності та єдиної родини.
Патріотизм сьогодні набуває особливого значення. Зараз увесь світ спостерігає неймовірну силу єднання нашого народу, дивовижну силу духу, відваги, прагнення до перемоги та миру у нашій країні.
Серед захисників, які боронять рідну землю, віддаючи життя за її свободу, хлопці та чоловіки нашої громади.
Під час проведення заходу голова (начальник) Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ вручив нагороди членам сім’ї загиблих воїнів.
За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальній цілісності України, самовіддане служіння українському народу на підставі Указу Президента України нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно):
- Яровенка Анатолія Вадимовича, старшого вогнеметника вогнеметного взводу роти радіаційного, хімічного, біологічного захисту, який загинув 18.12.2022 року, отримавши вибухову травму внаслідок військових дій неподалік населеного пункту Мар’їнка Донецької області;
- Вербіцького Дмитра Олександровича, навідника десантно-штурмового взводу, четвертої десантно-штурмової роти першого десантно-штурмового батальйону, який загинув 13.08.2023 року під час ворожого артобстрілу поблизу населеного пункту Вербове Пологівського району Запорізької області.
Ми дякуємо всім воїнам, які захищають нас від ворога та боронять Україну.
Учні закладів освіти поклали квіти та скорботні свічки пам’яті мужнім воїнам нашої громади на Алеї слави, які віддали своє життя за незалежність України у боях з російським окупантами. Пам'ять про них житиме у наших серцях вічно.
Хвилиною мовчання вшановано всіх захисників, які загинули у цій жорстокій війні за нашу Україну.
Учасники художньої самодіяльності подарували присутнім пісні про рідну Україну.
Єдність – це вся Україна, яка не стоїть на колінах.
Перемогу наближає, і ніхто нас не здолає.
Вітаємо зі святом усіх, хто стійко дає відсіч окупанту, на передовій і в тилу. Ніхто і ніколи не забере у нас нашу свободу, волю, батьківську хату, рідну землю і мову!
Єднаймося, українці! В єдності наша сила!