СТАРОКОЗАЦЬКА ГРОМАДА НЕ ДОЧЕКАЛАСЯ ЩЕ ОДНОГО СВОГО ЗАХИСНИКА З ПОЛЯ БОЮ

Дата: 19.01.2024 08:29

4 січня 2024 року на Донеччині, біля н.п. Кліщіївка, Бахмутського району, у ході наступальних дій Збройних сил України, загинув смертю хоробрих штаб-сержант КОЛУН Юрій Михайлович (03.01.1982 р.н.).

20 січня 2024 року Старокозацька громада прощатиметься зі своїм героєм, людиною неймовірно доброю, щирою, щедрою на добре слово і дружню підтримку для всіх, хто був поруч нього. У пам’яті побратимів він назавжди залишиться вірним другом, мужнім, сміливим воїном, людиною совісті і високих моральних принципів, зразком незламності та міцного духу.

Прощання із загиблим героєм відбудеться 20.01.2024 року об 11:00 в с. Крутоярівка (Старокозацька ТГ), вул. Котовського, буд. 49.

Він захищав нас зі зброєю в руках, тепер він захищатиме нас з неба.

Білгород-Дністровська районна державна (військова) адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого.

Вічний спокій його душі. Вічна світла пам’ять Герою!

Герої не вмирають!