Нові велосипеди соціальним робітникам громади

Дата: 21.11.2023 11:01

Фото без опису     Фото без опису

Сьогодні, 21 листопада, соціальним робітникам Плахтіївської сільської ради було вручено новенькі велосипеди.

Сільський голова Іван ЛИХО звернувся до соціальних робітників з подякою за їхню доброту, чуйність та співпереживання, з яким вони виконують свою роботу, турбуючись про літніх одиноких людей.

На даний час 7 соціальних робітників надають послугу догляду вдома особам похилого віку та особам з інвалідністю у всіх старостинських округах нашої громади. Більшість осіб проживають у віддалених куточках населених пунктів. Соціальним робітникам щодня доводиться долати чималу відстань від одного підопічного до іншого, адже послуги надаються за місцем проживання. А тому такий вид транспорту, як велосипед, дозволить суттєво полегшити роботу соціальних робітників, дасть можливість ефективніше використовувати робочий час, а підопічні оперативніше отримуватимуть необхідні соціальні послуги. Відтепер доставка продуктів харчування, медикаментів та промислових товарів для людей похилого віку відбудеться швидше, якісніше та з комфортом.

Сподіваємось, новий двоколісний транспорт служитиме довго і вірно!