ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ, ЯКИЙ ЦЬОГО РОКУ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ 5 ЛИСТОПАДА

Дата: 03.11.2023 14:45

Міністерство соціальної політики спільно з Координаційним центром з розвитку сімейного виховання та догляду дітей та Національною соціальною сервісною службою запускають спецпроєкт #ЛюдинаДляЛюдини.

💌 Ми прагнемо підвищити повагу до професії соціального працівника та надати їй цінності в українському суспільстві, тож від сьогодні ми розпочинаємо збір історій про соціальних працівників, які працюють із дітьми.

📌Якщо вам є, чим поділитися про роботу з дітьми, яка може надихнути інших допомагати, — заповнюйте google-форму за посиланням: https://forms.gle/w8Lq7bGZYY6gG1J68 і розкажіть свою історію. Також будемо раді почути про вашого колегу, друга, знайомого соціального працівника, який є професіоналом своєї справи і працює з душею.

Збір історій триватиме до 20-го листопада, підбивання підсумків кампанії планується на початку грудня 2023 року.

Після завершення кампанії буде обрано 2️⃣0️⃣ найбільш надихаючих розповідей про соціальних працівників.

📎 Героїв історій буде запрошено на зустріч з Міністром соціальної політики Оксаною Жолнович. Крім цього, вони стануть обличчями зовнішньої реклами в усіх областях, що просуватиме цю професію в суспільстві та амбасадорами соціальної сфери у 2024 році.

Приєднуйтесь до ініціативи, адже ми хочемо почути саме вас 🫶🏻

Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей

Національна соціальна сервісна служба України