ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ ПЛАХТІЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 28.06.2023 08:42

28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію України.

Конституцію України – основний Закон держави України та невід’ємна частка самостійної , незалежної, суверенної держави. Ухвалення основного Закону України – Конституції стало найважливішим кроком у забезпечені прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені навіть в тяжкі часи коли в країні йде неоголошена війна, а східний сусід порушує та зазіхає на території незалежної України, варто пам’ятати, як важко ми йшли до нашої перемоги, до визнання нашої країни, як незалежної , самостійної, суверенної держави.

Бажаю, щоб кожен в нашій країні завжди відчував свою рівність, потрібність та значущість.

Бажаю, щоб перед кожним були відкриті всі дороги і горизонти, щоб попереду завжди було тільки світле і добре майбутнє.

Бажаю, щоб кожен громадянин пам’ятав і поважав історію і закони своєї країн, щоб між людьми завжди була дружба, повага і взаєморозуміння.

З Днем Конституції України!

З повагою,

Плахтіївський сільський голова