День матері

Дата: 13.05.2023 23:40

Мама - найважливіша людина в нашому житті. Щороку у другу неділю травня українці відзначають День матері. Напередодні у Плахтіївському Будинку культури відбувся концерт до Дня матері. Це свято - привід сказати мамі про те, що вона - найрідніша та найдорожча людина. З вітальним словом виступила Світлана ХАРЛАН, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів. Усі глядачі, повна зала, залюбки насолоджувалися виступами народного колективу «Українські вечорниці» під керівництвом Іванни САЛАМАХИ та народного хореографічного ансамблю «Амазонки» під керівництвом Людмили та Євгена КІМ.  Дві години пролетіли, як одна мить. Приємно було чути схвальні відгуки жителів нашої громади від концерту. І це найвища нагорода для директора Плахтіївського Будинку культури Валентина МАНДРИЧЕНКА. Адже культура під час війни – це зброя. Вона не вбиває, але є важливим способом боротьби, де ми усі, кожний на своєму фронті, працюємо на спільну Перемогу!

Нехай вся Україна пишається матерями, щоб вони завжди були поруч, а ми відчували їхню любов. Нехай кожна матуся відчуває це світле і прекрасне почуття, а  діти завжди люблять і поважають!

Вітаємо всіх  матусь нашої громади зі святом МАТЕРІ!

Фото без опису  Фото без опису   Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису        Фото без опису