Освітні набори для здобувачів освіти

Дата: 06.04.2023 13:50

У рамках співпраці Міністерства освіти і науки України та представництва ЮНІСЕФ в Україні, відділ освіти, культури, молоді та спорту Плахтіївської сільської ради 05.04.2023 року отримав гуманітарну допомогу у вигляді індивідуальних освітніх наборів (разом з рюкзаками) для учнів 1-4 класів (13 наборів) та 5-11 класів (19 наборів). Усього отримано 32 рюкзаки, наповнені необхідним освітнім приладдям.

Їх отримали здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти Плахтіївської сільської ради з вразливих груп населення.

Такі освітні набори є вагомою матеріальною допомогою для дітей, які у такий складний для нашої країни час, потребують підтримки. Щира подяка Департаменту освіти та науки Одеської державної адміністрації, Міністерству освіти і науки України та представництву ЮНІСЕФ за піклування та турботу про здобувачів освіти. Спільні зусилля дають позитивний результат. Разом – до Перемоги: кожен на своєму фронті!