Як у Плахтіївському закладі загальної середньої освіти №2-гімназія вчать берегти природу

Дата: 21.04.2023 15:07

22 квітня – відзначається Всесвітній день Землі. Це своєрідне свято об’єднує жителів усієї планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження природних ресурсів, якими наділила нас природа.

В цей день учні Плахтіївської закладу загальної середньої освіти №2-гімназія також долучилися до збереження природи, а саме використали найефективніший шлях боротьби з відходами , які потрапляють у навколишнє середовище, - це повторне використання відходів. Так чашки, в яких відбилось вушко, чи який дефект, при якому її вже не можна було використовувати за призначенням, стали гарними вазонами для квітів.

Теж саме зробили з одягом, який перешили в екологічні сумки, щоб менше використовувати пластику.

В кінці була весела та пізнавальна вікторина, в якій з задоволенням прийняли участь всі учні початкових класів.