ЗАПРОШУЄМО НА ВЕБІНАР ПОРЯДОК БРОНЮВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ – 10.03.2023 Р. О 11:00

Дата: 09.03.2023 13:12

Порядок бронювання працівників для підприємств Одеської області.

💡

Об’єднання організацій роботодавців Одеської області проводить перший обласний вебінар по порядку бронювання працівників бізнесу Одещини! Минулого тижня Розпорядженням Голови ОВА Максимом МАРЧЕНКО затверджено критерії визначення критично важливих підприємств Одеської області. І детально про порядок ми поговоримо з Володимиром ФРОЛОВИМ – директором департаменту економічної політики та стратегічного планування.

📍

Дата та час: 10 березня, початок о 11:00.
Формат: онлайн на платформі Zoom.

👉

Обов’язкова реєстрація! Форма для реєстрації: https://forms.gle/EEYTvX6HUWuYsiT86

Посилання на платформу Zoom надійде 9 березня на вказану електрону пошту.

✅

Вітальне слово:
Костянтин ЖУРАВЕЛЬ – Голова Об’єднання організацій роботодавців Одеської області.
Спікер:
Володимир ФРОЛОВ – директор департаменту економічної політики та стратегічного планування.
Запрошений експерт:
Наталя ГОСТЄВА – директор департаменту дерегуляції підприємницької діяльності Федерації роботодавців України

🔹

План проведення :
1. Критерії за якими здійснюється визначення підприємств, установ і організацій, які мають важливе значення для задоволення потреб територіальних громад Одеської області.
2. Порядок подання документів для бронювання працівників бізнесу Одещини.

🇺🇦

Будьте у безпеці та бережіть себе!

Бажаєш стати партнером Об’єднання роботодавців? Заповни форму – https://forms.gle/HP7uSZtTngwufKT99