Цифрова освіта спільно з Google.org

Дата: 19.12.2022 16:36

💫 Трансформуємо платформу Дія.Цифрова освіта спільно з Google.org

Google.org надасть грант у $2 млн та своїх фахівців з Google.org Fellowship на розвиток цифрової освіти в Україні. Це допоможе українцям здобути нову професію, навчитися цифрової грамотності та знайти роботу.

Також в межах спільного проєкту з Google.org оновлюємо платформу національного проєкті Дія.Цифрова освіта. Що саме планується❓

✅ Елементи штучного інтелекту для створення індивідуального плану навчання

✅ Інтерактивні симулятори, які наблизять користувача до реальних ситуацій у професії

✅ Рекомендації щодо перекваліфікації та підвищення кваліфікації

✅ Пошук вакансій відповідно до напряму та успіхів у навчанні

📲 Також грант від Google.org передбачає створення спеціального освітнього застосунку та розробку нових освітніх серіалів та проєктів.

Функціонал платформи та освітні продукти будуть перекладені англійською мовою.

🤝🏻 Команда проєкту Дія.Цифрова освіта працюватиме разом з фахівцями команди Google.org Fellowship, багато з яких мають українське коріння.

Менеджери з продуктів, інженери програмного забезпечення, менеджери з маркетингу з Google на безоплатній основі допомагатимуть масштабувати проєкт Дії.Цифрова освіта протягом 6 місяців.

Дякуємо Google.org та Google.org Fellowship за всебічну підтримку цифрової освіти в Україні 🙌🏻

Мета проєкту — допомогти Україні розв'язати питання безробіття серед ВПО та зробити внесок в економічне відродження країни. Партнер проєкту — Фонд Східна Європа.