Місце проживання чи скасувати статус ВПО автоматично тепер можна в Дії — без збору довідок та походів у держоргани

Дата: 14.12.2022 09:03

dovidka

🙌🏻

Створюємо зручний державний сервіс для українців! Більше не треба йти до органів соцзахисту, щоб отримати державні послуги для переселенців. Просто заходьте в застосунок Дія. Сьогодні в Дії зʼявилися 2 нові послуги для ВПО:

✅ зміна місця реєстрації
Якщо ви переїхали в інше місто чи змінили адресу, повідомте про це державу за кілька кліків у Дії. Зверніть увагу: щоб змінити місце реєстрації, потрібно перебувати за новою адресою фізично та підтвердити геолокацію.

✅ скасування статусу ВПО
Це послуга для вимушено переселених українців, які повернулися додому.

🦾 Обидві послуги автоматичні. Це означає, що процес відбувається без участі держслужбовця, а вам більше не потрібно чекати на його рішення. Працюємо з Мінсоцполітики, щоб ви отримували держпослуги швидко та якісно.

Послуги доступні для українців, які мають довідку ВПО в Дії.

Зручно. Непомітно. Людяно.

Послуга реалізується Мінцифрою спільно з Міністерством соціальної політики України за підтримки «Проєкту підтримки Дія», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Швеції.