Міжнародний день Чорного моря в Ярославській сільській бібліотеці

Дата: 31.10.2022 15:36

Нагодою для становлення Міжнародного дня Чорного моря стало підписання 31 жовтня 1996 року урядовими організаціями 6 причорноморських країн стратегічного плану дій із відновлення та захисту Чорного моря. Необхідність в такому документі виникла у зв'язку з небезпекою руйнування унікальних природних комплексів водної території. Тоді ж було вирішено зробити 31 жовтня Міжнародним днем Чорного моря.

Напередодні цієї дати наша бібліотека у співпраці з учителем - Ходос Наталією Анатоліївною провели для учнів 7 класу Ярославського ЗЗСО І-ІІІ ступенів цікаву еко-годину - "Ти найпрекрасніше на світі, Чорне море !".

Учасники заходу із задоволенням познайомилися з цікавими фактами про Чорне море, а також про життя його підводних мешканців. Дізналися про його особливості та екологічні проблеми і шляхи їх вирішення, про те ,який неповторний та чарівний морський простір та який непоправний збиток морям наносять перелов риби, забруднення водоймищ і глобальне потепління.

Чорне море - одне з унікальних морських водойм нашої планети і велика природна спадщина, яку ми маємо берегти для майбутніх поколінь!!