Щотижнева апаратна нарада

Дата: 31.10.2022 16:35

31.10.2022 року   пройшла  чергова щотижнева апаратна нарада з Плахтіївським сільським головою Іваном ЛИХО, заступником сільського голови Світланою  ХАРЛАН , секретарем сільської ради  Сергієм ІВАНЬКО  та  керівниками структурних підрозділів, в ході якої були заслухані звіти керівників та розглянуті найважливіші питання життєдіяльності громади.

Було заслухано начальника загального відділу Галину КУПРЕІШВІЛІ, яка прозвітувала про виконання Закону України « Про звернення громадян» за 9 місяців.

Сільський голова наголосив, щодо дотримання режиму економії енергоресурсів.

За результатами наради головою сільської ради надано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів, щодо їх виконання та контролю.