Відбулось засідання постійної комісії

Дата: 21.10.2022 15:40

21.10.2022 року о 15.00 год. відбулося  засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту Плахтіївської сільської ради.

На порядок денний засідання комісій  було винесено наступні питання:

1.  Про розгляд та затвердження звіту виконавчого апарату сільської ради щодо виконання бюджету Плахтіївської сільської ради  за  9  місяців  2022 року

2. Про внесення змін та доповнень до рішення Плахтіївської сільської ради від 23 грудня 2021 року № 666 -VІІІ «Про бюджет Плахтіївської сільської ради на 2022 рік».

3.  Про надання згоди Плахтіївському ЗДО  (ясла – садок) №2 Плахтіївської сільської ради на укладання договору користування частиною приміщень із Плахтіївським ЗДО (ясла – садок) №1 Плахтіївської сільської ради.

4.  Про вилучення комунального майна з оперативного управління Плахтіївського ЗЗСО І-ІІ ступенів №1 – ЗДО (дитячий садок) та передачу його в оперативне управління закладів освіти села Плахтіївка.

5. Про припинення шляхом ліквідації Плахтіївського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №1 – закладу дошкільної освіти (дитячий садок) Плахтіївської сільської ради.