Відбулось спільне засідання постійних комісій

Дата: 21.10.2022 15:25

20.10.2022 року о 15.00 год. відбулося спільне засідання постійних комісії з питань благоустрою житлово-комунальної господарської та підприємницької діяльності та з питань агропромислового розвитку земельних відносин та охорони навколишнього середовища Плахтіївської сільської ради.

На порядок денний засідання комісій  було винесено наступні питання:

1.  Про розгляд та затвердження звіту виконавчого апарату сільської                     ради щодо виконання бюджету Плахтіївської  сільської  ради  за 9                      місяців 2022 року.

2. Про внесення змін та доповнень до рішення Плахтіївської сільської ради від 23 грудня 2021 року № 666 -VІІІ «Про бюджет Плахтіївської сільської ради на 2022 рік».

3. Про надання згоди Плахтіївському ЗДО  (ясла – садок) №2 Плахтіївської сільської ради на укладання договору користування частиною приміщень із Плахтіївським ЗДО (ясла – садок) №1 Плахтіївської сільської ради.

4.  Про вилучення комунального майна з оперативного управління Плахтіївського ЗЗСО І-ІІ ступенів №1 – ЗДО (дитячий садок) та передачу його в оперативне управління закладів освіти села Плахтіївка.

5. Про розгляд та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  ТОВ Лайфселф,  та надання земельної ділянки в оренду.

6. Про виділення земельної ділянки в селі Надежда,  для розміщення дитячого майданчика,  та надання дозволу на розробку документації із землеустрою.

7. Про розгляд питання, щодо прийняття на баланс Плахтіївської сільської  ради лісових насаджень (лісосмуг).