ТЕРМІНОВА ІНФОРМАЦІЯ!

Дата: 19.10.2022 17:45

Шановні мешканці Плахтіївської громади!

ТЕРМІНОВА ІНФОРМАЦІЯ!

Російські окупанти в черговий раз завдали ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури нашої країни.

У зв’язку із цим 20 жовтня, по всій країні будуть вводитися обмеження постачання електроенергії.

Починаючи із 7:00 до 23:00 години необхідно мінімізувати користування електроенергією. Це необхідно, аби спростити процес відновлення зруйнованої інфраструктури.

Щоб не перевантажувати систему, треба зменшити електроспоживання – як у побуті, так і на рівні громад. Звертаємось до Вас з проханням поставитись до цієї ситуації з розумінням і серйозно. Будь ласка, не вмикайте зайву електротехніку. Будь ласка, обмежуйте споживання електрики тією технікою, яка потребує багато енергії.

Ми вистоїмо !

Віримо в перемогу України!