ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ  ІВАНА ЛИХА З ДНЕМ СЕЛА  ЯРОСЛАВКА

Дата: 14.10.2022 08:00

Шановні жителі села Ярославка, прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня села. Низький уклін і велика шана вам за самовіддану працю, за любов до рідної землі. Усі досягнення, якими багате село – це результат ваших щоденних зусиль, знань і талантів.

Нажаль, війна внесла в наше життя свої правила, але я дякую всім мешканцям села Ярославка за людяність та патріотизм до свого рідного краю.

Від щирого серця бажаю вам всіх благ життя і радості душі, добробуту у кожну родину, суспільної злагоди та взаємоповаги, впевненості у завтрашньому дні. А ще, рясних врожаїв на хлібних нивах та у садах. Нехай Покрова духмяним жовтневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров'я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях! Хай доля буде прихильною до кожного з вас, хай надії і сподівання втіляться в досягнення ваших дітей та онуків!

Щиро вірю, що в наступному році День села ми святкуватимемо в мирній, вільній Україні! Зі святом! Слава Україні!

З повагою,

Плахтіївський сільський голова Іван ЛИХО