Дата: 12.09.2022 11:00

09 вересня 2022 року під керівництвом сільського голови Івана ЛИХА відбулося засідання виконавчого комітету Плахтіївської сільської ради.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про виділення коштів на відновні роботи «Капітальний ремонт дорожнього покриття проїзної частини провулку між вулицями Центральна та Сонячна в селі Плахтіївка» та надання клопотання до Білгород–Дністровської районної державної адміністрації щодо погодження проведення цих робіт.

Доповідач:  Кічук К.В. – начальник фінансового відділу сільської ради.

2. Про виділення коштів на відновні роботи «Капітальний ремонт дорожнього покриття проїзної частини  дороги на Плахтіївському цвинтарі» та надання клопотання до Білгород–Дністровської районної державної адміністрації щодо погодження проведення робіт.

Доповідач:  Кічук К.В. – начальник фінансового відділу сільської ради.

3.   Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування малолітньому В.

Доповідач: Сливка І.І. – начальник служби у справах дітей  Плахтіївської сільської ради

За результатами розгляду з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.