ПОЛЬЩА ПЕРЕДАЛА ОДЕЩИНІ “ШВИДКУ” З ОБЛАДНАННЯМ

Дата: 09.09.2022 11:55

З польського міста Лодзь до Одеси приїхала карета швидкої допомоги. І сьогодні цей автомобіль отримав Одеський обласний очний шпиталь інвалідів війни. Такий подарунок одеським медикам зробила адміністрація Лодзинського воєводства та Воєводська станція медичної допомоги.

«Цей автомобіль швидкої екстреної медичної допомоги, який оснащений обладнанням – гуманітарна допомога від наших польських колег. Переконана, що наявність такої карети швидкої допомоги  покращить та забезпечить безперебійну діяльність шпиталю. Адже ми робимо все для того, щоб наша служба швидкої допомоги та умови роботи медиків, які ми покращуємо, підтримали жителів Одещини та тим самим підвищився рівень надання медичної допомоги населенню» – говорить директор департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА Наталія Одарій-Захар’єва.