ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ-2022! ВПРОДОВЖ 5–7 ВЕРЕСНЯ ТРИВАТИМЕ ДРУГИЙ ЕТАП ПІДТВЕРДЖЕННЯ УЧАСТІ В СПЕЦІАЛЬНІЙ СЕСІЇ НМТ

Дата: 06.09.2022 16:40

Під час цього етапу учасники повинні остаточно визначити населений пункт для проходження тестування.

Для цього учасникам необхідно заповнити спеціальну форму на інформаційній сторінці у вкладці “Підтвердження участі в НМТ”.

Опісля на інформаційній сторінці вступника з’явиться повідомлення про те, що вступник успішно підтвердив свою участь у спеціальній сесії. Також там буде вказано назву населеного пункту, де відбуватиметься тестування.

Запрошення із вказаною датою, часом та місцем проведення Національного мультипредметного тесту учасники спеціальної сесії зможуть завантажити з 10 вересня у вкладці “Місце проведення”.